Výsledky premiérového ročníka L’Etape Slovakia by Tour de France

Prinášame stručný prehľad jednotlivých výsledkov krátkej a dlhej trate premiérového ročníka L’Etape Slovakia by Tour de France 2021.

Oficiálne výsledky nájdete na stránke www.sportsofttiming.sk

KRÁTKA TRAŤ ➡ THE RIDE (65km, 900m)

 MUŽI TOP10

  1. GRESCHNER TOMÁŠ 1:55
  2. KRIŠTÍN MATEJ 1:58:28
  3. KAPUSTA MAREK 1:58:31
  4. RADOS JULIUS 1:58:36
  5. ŠULOVSKÝ ĽUBOMÍR 1:59
  6. DIAN DANIEL 2:00:01
  7. DOBIÁŠ PAVOL 2:00:11
  8. JÁNOŠ FILIP 2:00:13
  9. STUPÁR STANISLAV 2:00:35
  10. ČVERHA MIŠO 2:02

ŽENY TOP 10

  1. ŠTOFILOVÁ LÍVIA 2:12
  2. DOBIŠOVÁ ANDREA 2.13
  3. ŠKANDEROVÁ JANA 2:14:00
  4. BILCIKOVA SARA 2:14:34
  5. SIVOKOVÁ KATARÍNA 2:15
  6. ŠIKULOVÁ RENÁTA 2:17
  7. KOMARNANSKA ROMANA 2:19
  8. KARNIKOVA ALEXANDRA 2:22
  9. VALASIKOVA MIROSLAVA 2:24:10
  10. PORUBSKA ERIKA 2:24:57

RÝCHLOSTNÁ PRÉMIA MUŽI

  1. GRESCHNER TOMÁŠ
  2. KRIŠTÍN MATEJ
  3. ŠULOVSKY ĽUBOMÍR

RÝCHLOSTNÁ PRÉMIA ŽENY

  1. ŠKANDEROVÁ JANA
  2. DOBIŠOVÁ ANDREA
  3. ŠTOFILOVÁ LÍVIA

VRCHÁRSKA PRÉMIA MUŽI

  1. GRESCHNER TOMÁŠ
  2. ČVERHA MIŠO
  3. KRIŠTÍN MATEJ

VRCHÁRSKA PRÉMIA ŽENY

  1. ŠKANDEROVÁ JANA
  2. DOBIŠOVÁ ANDREA
  3. ŠTOFILOVÁ LÍVIA

TEAM MUŽI

  1. GU SLOVENSKI
  2. VELOSPRINT SPECIALIZED I.
  3. KRAJ POTRAVÍN

TEAM ŽENY

  1. BRATISLAVSKÉ BOHYNE

 

DLHÁ TRAŤ ➡ THE RACE (117km/1700m)

MUŽI TOP10

  1. KUBA RONALD3:18:48.8
  2. CULLY JAN ONDREJ3:18:48.9
  3. KOSTELNIČÁK MARTIN 3:18:52
  4. MYDLA MATEJ 3:21:09
  5. KELLNER MILAN 3:21:12
  6. MALÍŠEK MIROSLAV 3:21:58
  7. BERDIS RICHARD 3:22:17
  8. SLEZAK DADO 3:22:36
  9. GRUJBAR ANDREJ 3:22:38
  10. ŠIDLO LADISLAV 3:23

ŽENY TOP10

  1. FINDROVA MARIANA 3:45
  2. HUDÁKOVÁ MARTINA 3:59
  3. ŠUCHOVÁ BARBORA 4:07
  4. HURBANOVA MONIKA 4:18
  5. PŠENÁKOVÁ MONIKA 4:19
  6. SASVÁRIOVA MICHAELA 4:23
  7. MALÍKOVA BARBORA 4:26
  8. JANIŠOVA DOMINIKA 4:33
  9. CIBÍKOVA ANTÓNIA 4:49
  10. TUŽINSKÁ SOŇA 4:57

RÝCHLOSTNÁ PRÉMIA MUŽI

  1. ŠIDLO LADISLAV
  2. SLEZAK DADO
  3. GRUJBAR ANDREJ

RÝCHLOSTNÁ PRÉMIA ŽENY

  1. FINDROVA MARIANA
  2. HUDÁKOVA MARTINA
  3. ŠUCHOVÁ BARBORA

VRCHÁRSKA PRÉMIA MUŽI

  1. KUBA RONALD
  2. CULLY JAN ANDREJ
  3. KOSTELNIČÁK MARTIN

VRCHÁRSKA PRÉMIA ŽENY

  1. FINDROVA MARIANA
  2. HUDÁKOVÁ MARTINA
  3. ŠUCHOVÁ BARBORA

TEAM MUŽI

  1. BSA
  2. PIERRE BAQUETTE
  3. BRC

Neprehliadni

Staň sa šampiónom. Zmeraj si sily s inými pretekármi a zaži atmosféru svetovej L’Etape by Tour de France na Slovensku.

Registrácia